Králová své do bronzova opálené přírodní pětky uvěznila do úpletového topu světlé barvy, takže i slepý by si jejího plného dekoltu musel všimnout. A toho si byl moc dobře vědom její přítel, poslanec Jiří Šlégr. Vedle své sexy partnerky se dmul jako páv.

Ale ani jeho nešlo přehlédnout. Jeho sportem zocelené tělo vzbuzovalo respekt a ženský obdiv. "Je to velký fešák, a ty jeho obří bicepsy," povzdechla si nejedna dáma.

Nás spíš zaujal zlatý prsten s diamanty na jeho pravé ruce. "To je památeční prsten, který jsme dostali za olympijské zlato v Naganu. Bez něj nikdy nevycházím z domu. Mám ještě prsten za vítězství Stanley Cupu, ale ten nosím jen někdy," řekl Blesk.cz Šlégr. Zlatý prsten posázený diamanty a s vyraženým jménem Slegr má nevyčíslitelnou hodnotu.

Milenci se objevili na party jednoho společenského magazínu v Yacht Clubu pod Libeňským mostem v Praze. Večerem provázel slovenský producent Jaro Slávik, kterého na titulní strany bulváru katapultovala role v gay pornofilmu, po dlouhé době se objevila Vendula Auš Svobodová s kamarádkou, čerstvě vdaná Michaela Maurerová, Anife Vyskočilová nebo Světlana Nálepková s mladým milencem.

Fotogalerie
16 fotografií