„Je to zázrak, že z toho auta vylezla živá. Jela zrovna proti mně, když náhle sjela mimo vozovku a převrátila se přes střechu o sto osmdesát stupňů. To auto je na šrot,“ popsal Blesku nehodu Pavel L. Podle něj Farna vylezla z auta značně otřesena, ale bez zjevného vážnějšího zranění.

To Blesku potvrdil i mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. „Z dosud nezjištěných příčin havarovala krátce před šestou hodinou ráno mladá žena na silnici spojující Třinec s Vendryní. Utrpěla lehká zranění. Proč vyjela ze silnice, to nyní prošetřuje policie,“ uvedl Starzyk a dodal: „Podrobila se dechové zkoušce a policisté naměřili hodnotu do jednoho promile.“

Nebylo to přitom poprvé, co měla zpěvačka za volantem problémy s policií. Krátce potom, co v listopadu obdržela řidičák, se musela zpovídat mužům zákona. Alkohol v tom sice nebyl, za to vysoká rychlost ano.

Tehdy to popové hvězdičce ještě prošlo, teď má ale průšvih mnohem větší. Nadýchala totiž hodnotu do jednoho promile. Policie tak bude její případ ještě hodnotit jako přestupek. I tak ale bude záležet na míře ovlivnění. Měla by tak dostat pokutu od deseti do dvaceti tisíc korun a zákaz řízení na šest měsíců až jeden rok. V horším případě pokutu od 25 tisíc až do padesáti tisíc korun a zákaz řízení na jeden rok až dvě léta. Téměř s jistotou však na nějaký čas přijde o svůj řidičák.

Fotogalerie
8 fotografií