Přitom to byl právě on, kdo Elišku, Českou Miss 2008, do muzikálů navezl. „Elišce jsem nabídl ve Třech mušketýrech roli. Samozřejmě by ráda, aby v nich zpíval i Noid, on ale nechce,“ potvrdil informace Blesku producent Oldřich Lichtenberg, který veleúspěšný muzikál Michala Davida z roku 2002 vrací na prkna pražského Divadla Broadway už příští týden ve čtvrtek.

D`Artagnana odmítl

„Myslím, že je to škoda. Noid s Eliškou jsou skutečně skvělá dvojka. Lidé jim fandí,“ pokračoval Lichtenberg, který Noidovo odmítnutí nechápe. Vždyť jde o roli šarmantního d’Artagnana. Macho Noid nechce přiznat, že s Eliškou momentálně nechce mít nic společného. Vymlouvá se na muzikál Aida. Ten má ale premiéru až v říjnu a Tři mušketýři se budou na Broadwayi hrát pouhé tři měsíce.

Pnutí mezi Eliškou a Václavem je tedy zřejmé. Možná jejich vztah upevní krátké odloučení a individuální práce. Nebo tomu bude naopak. Elišce se nemusí líbit Noidova účast v Aidě, kde nehraje nikdo jiný než Lucie Bílá, jeho exmanželka, pro niž má prý Vašek stále slabost.

Fotogalerie
11 fotografií