"Ženská má vypadat dobře a pečovat o sebe, ne jen o miminko, to je sice roztomilý, ale vztah to neudrží." Takovouhle pěknou radu udělila Agáta v prosincovém vydání televizního TopStaru všem matkám, které o sebe dostatečně nepečují. Když v zimě fotila čtyři měsíce po porodu odvážné fotky pro pánský časopis, chtěla tím hlavně "naštvat všechny ženský na mateřský". Neměla tehdy ani tušení, jak hloupě budou její poznatky znít za pár měsíců...

Zdá se, že o sebe Hanychová buď dostatečně nepečovala nebo jsou její jalové rady úplně k ničemu. Její snoubenec Mirek Dopita vyhledával sex s cizími ženami i přes to, že měl doma vypiplanou modelku. Agátě pravděpodobně rčení, že pýcha předchází pád, mnoho neříká. To je škoda, mohlo jí ušetřit spoustu nepříjemností.

Její snoubenec se totiž pravděpodobně pokoušel o sex, pokud ho přímo nedosáhl, s nějakou "tlustou, nenamalovanou a zoufalou ženskou", nad kterými Agáta tak vehementně ohrnuje nos.

Holky hledal na internetu a pak za nimi jezdil domů. Některým za sex opakovaně nabízel dokonce peníze. Při jednom takovém výletu za sexem Blesk Dopitu načapal. Z místa pak utekl jako malý kluk. A co hůř, bylo to přímo v den narozeninové oslavy Agáty. Když se večer na mejdanu objevil, ani se nepřevlékl!

Fotogalerie
13 fotografií

 

Video
Video se připravuje ...

Blesk.cz načapal přítele Agáty Hanychové, když navštívil jinou ženu Blesk.cz

 

Video
Video se připravuje ...

Pro Blesk.cz promluvila ženou, kterou Dopita sváděl na chatu Blesk.cz