Podle vyjádření obou snoubenců jde o narafičenou pomstu od manželky Dopity. Ta jim podle tvrzení Hanychové dělá problémy. Proto zřejmě Agáta vše hodila za hlavu a večer nezrušila plánovanou oslavu narozenin.

Dopita své snoubence pořídil obrovský dort ve tvaru kabelky od Agátiny oblíbené značky. Od hotelu Kempinski, kde sladký dárek vytvořili, odjel autem na Jungmannovo náměstí.

Ještě před samotnou oslavou v jednom z místních barů se pár vydal do kasina, které patří Hanychové. Když je naši reportéři fotili, Dopita se tvářil podobně kysele a v křeči, jako když byl načapán v pražské Libni, kam mířil na rande s neznámou dívkou z internetu. Podobně křečovitý úsměv měla ve tváři i Agáta na večírku.

Přesto stále neústupně tvrdí, že ani trochu nevěří tomu, že by ji mohl její Mirek skutečně podvádět. Přitom Dopita je podle informací Blesku aktivní na dalších dvou erotických seznamkách. O záletnických choutkách přítele Agátu nepřesvědčí ani fotografie, kdy vyděšený Mirek prchá z domu, v němž si předtím domlouval sex. Zbytek večera, kdy už o celé věci nechtěla mluvit, si pouze užívala oslavu. A dál si hrála na krásku a zvíře.

Video
délka: 00:33.50
Video se připravuje ...

Blesk.cz načapal přítele Agáty Hanychové, když navštívil jinou ženu Blesk.cz

Fotogalerie
14 fotografií