Morávková své do bronzova opálené tělo vystavila v tygrovaných bikinách u moře v Egyptě, kde fotila reklamní kampaň.

Není to rozhodně první reklama, kterou Morávková propaguje. Už dříve za padesát tisíc propůjčila svou tvář jogurtům. Nyní je to kosmetika. Morávková si to navíc může dovolit, její postava je perfektní a v obličeji žádná známka stárnutí také není vidět.

Herečka se nechala vyfotit na pláži v bikinách, která jí dělaly krásný dekolt a sexy zadeček. U bikin ale nezůstalo, fotila se i v šatech, klobouku a černých brýlích. Dana se oblékla i do bílého županu, v němž dala popustit přihlížejícím uzdu jejich fantazie. Byla pod ním nahá?

Přestože se Dana nebojí své tělo ukázat v plavkách, netají se tím, že by se svým manželem Petrem Maláskem, s nímž už vychovává syna Petra, chtěla ještě jedno dítě. Možná je to naposledy, co Danu vidíme takto spoře oděnou.

Herečka totiž prozradila, že si přeje holčičku. "Pokud přijde bratříček nebo sestřička, tak budeme jenom rádi. Samozřejmě bych druhé dítě chtěla, ale nebudeme to hlásat dopředu. Kdyby to byla holčička, bylo by to skvělé," svěřila se nedávno Blesku Morávková.

Fotogalerie
4 fotografie