Jan Kraus ve své show přivítal Natálii Kocábovou, která je momentálně tři týdny před porodem. Kromě práce si povídali i o soukromí a nastávajícím porodu a jméně pro miminko.

„Tak si popovídáme o dítěti. Jak se bude jmenovat?" chtěl vědět Jan Kraus. „Bude se jmenovat…," zarazila se Natálie. „Já nevím, jestli to chci říct," řekla pobaveně Natálie. Nakonec prozradila, že pro dceru má vybrané jméno Mia. „Je to sice teď módní, ale já ho měla vybrané už před lety pro syna."

Kromě jména se Natálie pochlubila i tím, že ráda manželovi vyvařuje a inspiruje se recepty v televizi. „Jsem televizní generace a miluju třeba pořady o vaření. Na ty se vydržím dívat celé hodiny," vyprávěla Natálie. Pochlubila se, že nedávno vařila koprovku. „Podruhý v životě. Manžel se přejedl," prozradila. „Mám ráda cíle. Můj cíl byl udělat svíčkovou, ale nakonec jsem skončila u koprovky," pokračovala.

Probrali spolu i to, jestli Natálie uvažuje o porodu doma. „V životě bych doma nerodila. To šíří lidi, kteří kupují biopotraviny a třídí odpad. Oni jsou trochu agresivní," vysvětlila Natálie, která po porodu plánuje, že začne běhat. „Zatím jsem to zkusila dvakrát, ale mě to psychicky ničí. Mně to vadí, jak jsem bez dechu… Mám rekord 15 minut na běžícím pásu, to bylo v období, kdy jsem chodila do fitness," dodala.

Fotogalerie
7 fotografií