I když Artur bydlí u svého táty Ladislava Štaidla, Iveta chce, aby se i u ní cítil jako doma. Zpěvačka touží po tom, aby svému synovi poskytla rodinné zázemí a vytvořila spořádanou rodinu. „Vždy jsem chtěla pro Arťu to nejlepší. A jsem ráda, že si s Pepou rozumí,“ prozradila před časem Blesku Bartošová. A vypadá to tak, že její přání šťastné rodiny se plní.

Na sobotním grilování Rychtář s Arturem skutečně vypadali jako otec se synem. Rychtář se klukovi celou dobu věnoval, učil ho házet šipky a společně připravovali i prase. Iveta byla téměř celou dobu uvnitř domu Josefova švagra. Paradoxem je však to, že žena Rychtáře Darina byla v tu dobu také v Liberci. Zatímco její muž griloval u švagra, ona byla u švagrové, která bydlí jinde. S Ivetou se tedy nepotkaly.

Zpěvačka se svými muži strávila i svůj narozeninový den. „Arťa bude u mě celé Velikonoce a i s kapelou budou zkoušet v garáži. To budou ty nejhezčí narozeniny!“ radovala se zpěvačka, která od svého Pepy dostala řetízek se srdíčkem. „Daroval mi žluté růže a tohle je z lásky,“ ukazovala na srdce. K prstýnku s bílým očkem, který připomíná zásnubní, se přidalo ještě srdíčko.

„Dárkem jsem jí chtěl říct, že to srdce o něčem mluví,“ vysvětlil Rychtář, kterého soud před časem rozvedl s manželkou Darinou. I když rozhodnutí ještě není právoplatné a Josef tvrdil, že se proti němu odvolá, se zpěvačkou a Arturem už vypadali jako šťastná rodinka.

Fotogalerie
9 fotografií