Agáta na párty dorazila se svým snoubencem Mirkem Dopitou. V průběhu večera se několikrát ujistila, že do klubu, který slavil třetí narozeniny, nedorazí Simona Krainová. Evidentně se těmto dvěma českým kráskám nepodařilo zakopat válečnou sekyru.

Ani Nikol Moravcová, která do SaSaZu dorazila s kamarádkou Klárou Vytiskovou, nebude Agátinou velkou oblíbenkyní. Po celý večer ji Hanychová propichovala pohledem a hned druhý den si do statusu na Facebook napsala: "Ta Nikol Moravcová je opravdu kráva!" A aby toho nebylo málo, ještě dodala svou oblíbenou hlášku - no nic, příště ji nechám vyhodit... odkudkoliv!

A co na to Moravcová? "Trochu dětské, ne? Vůbec to nechci komentovat. Zřejmě nesnesla, že se se mnou v ten večer bavilo víc kámošů," řekla se smíchem Nikol.

Nenávist mezi kráskami vzklíčila v době, kdy Nikol začala chodit s Agátiným exmilencem Markem Šíšou. Ale s ním už pár týdnů Moravcová nechodí. Takže v tom bude asi něco jiného a zřejmě zásadního.

Večírek si nenechaly ujít missky Kateřina Sokolová, Jitka Válková nebo Lucie Králová s bývalým hokejistou Jiřím Šlégrem.

Fotogalerie
10 fotografií