Oblíbená herečka sklízí obdiv publika v divadle Na Fidlovačce. Film, kde si zahrála nezapomenutelnou Vilmu, která si užívá života plnými doušky, lámal rekordy v návštěvnosti kin a za tuto roli také získala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon.

Ale letos Eliška Balzerová poprvé usedne do poroty soutěže krásy Česká Miss a společně s ostatními porotci může ovlivnit osudy mladých adeptek na korunku královny krásy. Ona sama bere tuto úlohu velmi zodpovědně. Jednou z jejích podmínek dokonce bylo, že by se ráda setkala se všemi finalistkami, aby je mohla lépe poznat.

"Role porotkyně bude opravdu těžký úkol, protože každoročně se v soutěži objeví mnoho krásných a zajímavých dívek. Věřím, že se nám spolu s diváky podaří vybrat mezi finalistkami tu nejkrásnější," říká herečka a dodává: "Pro všechny dívky to bude výjimečný a neopakovatelný zážitek a taky cenná zkušenost. Zvítězit může jenom jedna a popřát vítězi, když jsme nevyhráli je velké umění. Budu jim všem držet palce."

Eliška Balzerová, když jí bylo dvacet let
Eliška Balzerová, když jí bylo dvacet let
Autor: Alan Pajer

"Jsem moc ráda, že paní Eliška přijala naše pozvání a zhostí se úlohy porotkyně. Když se dívám na její starší fotografie určitě by byla adeptkou na Českou Miss."

O tom, která z finalistek získá největší sympatie a tím i titul, rozhodne v průběhu slavnostního finálového večera. Ten se bude konat 31. března v Hudebním divadle Karlín a živě jej odvysílá TV Prima Family.

Fotogalerie
14 fotografií