Podle výpovědi hercovy manželky pro Blesk.cz. ke Krampolům v neděli večer dorazila kamarádka Jana Szabová, kterou zná Hana od svých sedmnácti let, kdy jí hlídala děti. Redaktorovi Blesk.cz se chtěla vypovídat. Svěřila mu, že už rok abstinuje, ale tentokrát si skleničku vína se svým manželem a kamarádkou dala. V uvolněné atmosféře oběma dámám prý Krampol nabídl sex ve třech. Krampolová návrh ale definitivně zamítla.

Prý za amok můžou prášky

„Odešla jsem radši pro další víno. Když jsem se ale vrátila domů, byla jsem v šoku. Přišla jsem a tady vzdychání. Znechuceně jsem se sebrala a odešla, sedla si v obýváku a pustila si televizi. Pak jsem ale začala hysterčit a ve finále jsem se s Janou poprala. Ona ale vyhrála, odmrštila mě na kuchyňskou linku a začala mě mlátit a kopat,“ líčila pro Blesk.cz Krampolová.

Střih. Je pondělí 9 hodin ráno a redaktorce deníku Blesk zvoní telefon. „Tady Krampol. Neberte, prosím, moji ženu vážně. Dočista se zbláznila. Přiznala se mi, že na Blesk.cz volala. To, co říkala, je ale nesmysl. Roztřískala o mě pouze svůj telefon,“ vysvětloval Krampol a vzápětí dodal: „To víte, je toho na ni jako na učitelku mateřské školy moc. Umírá jí maminka na rakovinu, označují ji za zlodějku, i když krást nechce. Je to jen kombinace prášků a alkoholu, která z každého člověka udělá blba,“ hájil svou ženu herec a potom zdůraznil: „Podívejte, Hana skutečně už rok nepije. Bere jen prášky na spaní a občas si dá xanax.“

Byl k ní netečný

V pondělí prý Hanu chytil zčistajasna amok a manželovi řekla: „Poslouchej, takhle už to dál nejde!“ A Krampolová? „To je pravda. Vážně už mě naštval, chtěla jsem celou věc řešit, a tak jsem se do toho dala. Naštvalo mě, že je ale pořád v klidu, takže jsem v tu chvíli udělala, co jsem uznala za vhodné,“ zavolala Blesku.cz. Krampol podle svých slov byl skutečně v klidu. „Byl jsem v klidu, rozbila o mě pouze svůj mobil a dostal jsem palicí, a když jsem byl v klidu dál, rozhodla se, že mě vytočí, a tady tu nesmyslnou historku o trojce zavolala tisku. Co vám mám na to říct?“ pokračoval už odevzdaně a předal telefon manželce.

„Jirka vám zapomněl říct, že mě nebránil. Proto jsem dostala záchvat a chtěla ho zabít. Každý den mi píše nějaká kráva, jako že mi má plastický chirurg Měšťák nasadit prasečí hlavu, že jsem špína všech špín a že se diví, že svůj čumák strkám pořád do televize. Já jsem ale přece chtěla jen vyvrátit nejapný vtípek moderátorů, kteří vydírali mého manžela, že mě prý viděli krást. Sami se k té blbé srandě potom přiznali. No a Jirka byl k těm hnusnejm SMS netečný. Tak jsem na něj dostala hroznej vztek,“ bránila se Krampolová.

Výsledek? „Rozhodně jsem po nikom sex na trojku nevyžadoval! Na tom si trvám, ona se prostě zbláznila! Jsou to nesmysly, co vám povídala!“ obhajuje se Krampol. Jeho žena to okamžitě komentuje: „Uznávám, že jsem to přehnala, nicméně si tohle všechno zasloužil a kdoví, jestli by na tu trojku někdy v životě nešel.“

Manželé popírají, že by historka s kamarádkou Janou byla pravdivá. Kde je pravda, se už nikdo nedozví. Jisté je jedno: Hana se s manželem dohodla, že bez odborné pomoci už to takhle dál nejde, a objednala se k psychia trovi. „Stal se ze mě regulérní blázen a strašně si přeju, aby mě někdo vyléčil,“ přiznala Krampolová.

Fotogalerie
8 fotografií