Když Agáta nasadila tvrdou dietu - jedno jablko a litr vody za den, a shodila za měsíc deset kilo, dala jí její matka jasně najevo, že takhle ne. "Máma mě normálně zbila a řekla mi, abych s tím okamžitě přestala, že vypadám jak anorektička. Ale mně se to líbí a chci být ještě víc hubenější," řekla Blesk.cz Agáta, která nyní při výšce 177 cm váží 56 kilogramů.

A díky drastické dietě přišla Agáta i o svá ňadra. "Kozy nemám, ale mám malý zadek, a to mě baví. Ale v naší rodině jsem asi jediná. Máma na mě řve, přítelovi se to nelíbí, fakt super. Pravdou je, že bez podprsenky si už vyjít nemohu," dodala modelka, která nechyběla na ski openingu ve Špindlerově Mlýně.

Po módní přehlídce luxusního zimního oblečení, kde předvedla jeden model, se s přítelem Mirkem Dopitou přesunula do Silver baru, kde to pořádně rozjela. Po několika dvojkách bílého vína na lačno se přesunula do klece pro go-go tanečnice a tančila, jak smyslů zbavená.

Na party se objevila i Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem, modelka Adéla Vartová s exmanželem Kateřiny Průšové Vladimírem Konvalinkou nebo Gábina Partyšová.

Fotogalerie
14 fotografií