„Nejdřív jsem si myslela, že mužského doma potřebuju. Byl to ale omyl. Já jsem totiž takhle náramně spokojená a ženský mi to dokonce začaly závidět. S nikým se totiž nevztekám, ponožky na židlích ani po zemi nesbírám a všechno je tak, jak chci já. I sex mám, když chci já,“ vysvětlila Věra, která momentálně přestavuje svůj dům nedaleko Bílovce u Ostravy.

Celý prosinec koncertuje

Zdraví jí teď prý také náramně slouží a k šedesátinám dostala už předem ten nejkrásnější dárek v životě. Ani když byla na vrcholu slávy, tak si Špinarová nikdy netroufla na pražskou Lucernu. Teď vzhledem k jubileu pražský koncertní sál na 7. prosince vyprodala během jediného dne. „Až se mi tajil dech, když jsem se to dozvěděla,“ říká Věra a chlubí se: „Zájem byl takový, že šlo do prodeje i 500 lístků k stání. Bude se tam tedy asi těžko dýchat, nebude k hnutí, ale bude to pecka,“ svěřila Věra.

Kvůli enormnímu zájmu o koncert jí nabídli na 6. prosince ještě jednu Lucernu, ona ale odmítla. „Neměla jsem záruku, že by se také vyprodala. A já bych byla smutná, kdybych měla zpívat nenaplněnému sálu. A také jsem se bála, že bych byla den nato unavená a už by ten můj výkon nebyl ono. Člověk nemládne a hlasivky taky ne. Vždyť koncertuju celý prosinec,“ uzavřela zpěvačka.

Fotogalerie
3 fotografie