Lucie Bílá je nadšena z prvního vztahu svého syna Filipa. Jeho první velká láska Karolína se Slavici totiž tak zamlouvá, že Blesku prozradila: „Takovou nevěstu bych Filipovi moc přála. Je to krásná, milá slečna, citlivá a skromná, a já z ní mám opravdu radost.“ Mladou blonďatou slečnu, která mluví třemi světovými jazyky, tak pozvala i na finále Česko Slovensko má talent.

V Otvovicích na návštěvě ještě Karolína nebyla, to se ale brzy může změnit. S Karolínou se ale Bílá vídá ve společnosti svého syna dost často. Už byla i na muzikálu Carmen nebo v kině. Na Talent vzala Lucie partnera Petra, syna Filipa i s Karolínou. „Karolínka je Filipova první láska, a tak kolem s Petrem chodíme jen po špičkách,“ směje se Lucie.

Vyšlu ho do světa, říka Slavice

Filip, kterého má Slavice s divadelníkem Petrem Kratochvílem, chodí na třináctiletou britskou školu a pomalu se prý rozkoukává, co by rád dělal. „Nechci, aby spěchal. Je to chytrý kluk a věřím, že si sám své místo na světě najde. Nebojím se o něj. V Otvovicích bude mít vždycky domov,“ řekla Lucie.

Fotogalerie
8 fotografií