Podle Bartošové to všechno bylo promyšlený tah Pavla Páska, který akci pořádal. Ten zpěvačku pozval zazpívat dvě písničky na playback. Jako odměnu jí měl odpustit obrovský dluh a zničit směnku na téměř milion korun.

To se ale nestalo. „Přišlo mi jako velký tyátr pálit nějakou směnku. Všude tekla kořalka, slavilo se. Všichni měli dost a já nebyl výjimka,“ vysvětloval Pásek. Ten donutil Ivetu zazpívat kromě domluvených písniček živě skladbu Tři oříšky pro Popelku, při které se fiasko dokonalo. Bartošová neznala text a bylo vidět, jak moc se trápí. „To byla promyšlená reklama. Pásek moc dobře ví, že kdyby tam nebyla skandální Bartošová, tak by v kasinu tak narváno neměl,“ myslí si zpěvačka.

„Přes pana Rychtáře jsem se Ivetě omluvil. Je mi líto, jak to dopadlo. Nečekal jsem, že přijde takhle indisponována,“ tvrdí Pásek, který prý Ivetě odpustil dluhy.

Podle Ivety žádná směnka neexistuje. „Nikdy jsem ji nepodepsala. A když tvrdí opak, proč směnku před všemi neukázal? Cítím se hrozně a tak bezmocná. Nevím, co mám dělat, udělali ze mě idiota,“ řekla Bartošová. Zpěvačka si myslí, že v celé machinaci má prsty její exmanžel Jiří Pomeje, který je Páskův kamarád. „Měl akci moderovat, ale nedorazil. Nevěřím, že byl nemocný. Vyhýbal se mi záměrně,“ myslí si Iveta. „Co se dělo v kasinu, není moje věc. Já jsem nepřišel, protože mi nebylo dobře,“ kontruje Pomeje.

Bartošovou brání i její přítel Josef Rychtář. „Jen jsem tam tak stál a bezmocně přihlížel. Už nikdy nedopustím, aby Ivetě ubližovali! Věřím jí, že směnku nepodepsala.“

Fotogalerie
6 fotografií