České celebrity
Libor Bouček a Marianna Ďurianová
Autor: Profimedia.cz

Libor Bouček (31) a Marianna Ďurianová (34)

Obřad: 1. července 2006, délka manželství: 6 měsíců

Svatba se touto Slovenkou byla určitě jedna z největších chyb, jakou moderátor v životě udělal. Po dvou měsících mu byla nevěrná a pak se vypařila. Následně požádala o rozvod a ke stání se ani nedostavila.

Se svou první ženou Krajčo dlouho nepobyl
Autor: blesk
Richard Krajčo (33) a Iva Frühlingová (28)

Obřad: 6. srpna 2005, délka manželství: 6 měsíců


"Iva je hysterická," prohlásil o exmanželce zpěvák. Iva prý odmítala pochopit jeho pracovní vytíženost a dělala mu scény. Po půl roce se dohodli, že nemá cenu prodlužovat své trápení, a rozpustili to.

Lucie Bílá a Stanislav Penk
Autor: ČTK, archiv Blesku

Lucie Bílá (45) a Stanislav Penk (38)

Obřad: 3. dubna 2002, délka manželství: 9 měsíců

Jejich vztah byl velmi vášnivý, ale jak rychle zahořeli, tak i rychle vyhasli. Zpěvačka a pozounista se prý chtěli vzít už po pětidenní známosti. I když to nakonec tolik neuspěchali, přesto se brzy rozvedlil. Prý pochopili, že jim vztah ubližuje.

Dan Hůlka a Libuše Vojtková
Autor: Foto Blesk
Daniel Hůlka (43) a Libuše Vojtková (29)Obřad: 1. června 2002, délka vztahu: dva roky

Vztah zpěváka a tanečnice byl vrtkavý už od začátku a asi jen málokdo mu věřil. Libuška si ale může připsat k dobru, že zatím jako jediná ze zástupu žen, které prošly Danovou náručí, ho dostala k oltáři.

Matěj Ruppert a Karolina Ruppert
Autor: Foto Blesk

Matěj Ruppert (33) a Karolina Chytilová (32)
Obřad: 20. července 2007, délka vztahu: půl roku

Brali se jen po několikaměsíční známosti a takhle to dopadlo. Za půl roku si Matěj našel milenku a bylo po všem. Karolina situaci zvládla bravurně, s exmanželem zůstali kamarádi.

Kateřina Průšová a Vladimír Konvalinka
Autor: Foto Blesk
Kateřina Průšová (32) a Vladimír Konvalinka (38)
Obřad: 14. června 2008, délka vztahu: dva roky Katka přišla rozvodem s bohatým podnikatelem o iluze a ani si nenahrabala peníze. Vladimír si vše dobře pojistil předmanželskou smlouvou. S Konvalinkou chtěla dokonce miminko, ale během vztahu začala o partnerovi pochybovat. Její šestý smysl byl správný. Byl jí nevěrný s jinou modelkou. Průšová byla po rozchodu velmi zklamaná.

Zahraniční celebrity

Britney Spears (29) a Jason

Britney Spears a Jason Allen Alexander
Autor: Profimedia.cz, Foto Blesk

Allen Alexander (29)

Obřad: 3. ledna 2004, délka manželství: 55 hodin

Popová princezna, nyní už za zenitem, ale stále se snažící o comeback, si z rozmaru vzala kamaráda z dětství Jasona. A aby to mělo říz, ANO si řekli rebelsky v losangelské kapli oblečeni do džínů, na nohou tenisky. Na nátlak rodiny a manažera se Britney nechala po pár hodinách rozvést. Nebo to celé byl jen reklamní tah, jelikož tou dobou vydávala album?

Pamela Anderson (43) a Kid Rock (39)

Pamela Anderson a Kid Rock
Autor: ČTK, archiv Blesku

Obřad: 29. července 2006, délka manželství: 4 měsíce

To bylo romantiky! Svatební slib tahle absurdní dvojka během pár měsíců složila hned třikrát - na jachtě u francouzského pobřeží a v kaplích v Saint Tropez a Beverly Hills. Asi aby svět vzal na vědomí, že tahle láska je pravá. Dopadlo to katastrofálně. Už po 120 dnech Pamela běžela k právníkovi, ať je rozvede. Důvod? Prý si vůbec nerozuměli. Na to tedy silikonová sexbomba přišla brzy.

Eddie Murphy (49) a Tracey Edmonds (43)

Eddie Murphy a Tracey Edmonds
Autor: Profimedia.cz

Svatba jako z pohádky - pár se bral na tropickém ostrově Bora Bora. Po dvou týdnech byly rozvodové papíry na stole. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.>

Obřad: 1. ledna 2008, délka manželství: 14 dní

Kim Kardashian a Kris
Autor: ČTK, archiv Blesku

Kim Kardashian (32) a Kris Humphries (26)

Obřad: 20. srpna 2011, délka manželství: 72 dní

Toto manželství hýbe světem v posledních dnech. Byl to jen reklamní tah? Hvězda reality show a basketbalista prodali svatební fotky za velké peníze a každý den na nich dál vydělávají. Po třech měsících Kim prohlásila, že se sice vdávala z lásky, ale teď že bude poslouchat intuici a podala žádost o rozvod. tady něco nehraje...

Nicolas Cage (46) a Lisa Marie Presley (42)

Lisa Marie Presley a Nicolas Cage
Autor: Profimedia.cz

Obřad: 10. srpna 2002, délka manželství: 3 měsíce a 15 dní

"Nikdy jsme se neměli brát," prohlásila dcera legendárního zpěváka rock'n'rollu Elvise hned po rozvodu s hollywoodským hercem. Podle jejich okolí se k sobě vůbec nehodili. Ona je rozmazlená a podivín.

Carmen Electra (39) a Dennis Rodman (49)

Carmen Electra a Dennis Rodman
Autor: Profimedia.cz

Obřad: 14. listopadu 1998, délka manželství: 5 měsíců

Tihle dva trochu připomínali Pamelu a Kida - kráska a zvíře. Obřad pojali divoce. S třemi promilemi v žíle zablekotali ANO v kapli v Los Angeles, nemotorně si nasadili prstýnky a šli vyspat kocovinu na hotelový pokoj. Druhý den jen stěží vzpomínali, co že vlastně na párty dělali. Jejich manželství nevydrželo ani půl roku.

Fotogalerie
12 fotografií