Stivínová prozradila, v čem tkví elixír její skvělé kondice. "V Americe jsem začala denně běhat a cvičit jógu. Dá se říct, že jsem józe propadla. Nikdy jsem se necítila tak skvěle, a to nejenom fyzicky, ale psychicky," pochvaluje si jógu Zuzana.

Herečka za velkou louži odešla před dvěma roky kvůli svému muži, genetikovi, který v New Yorku získal lukrativní zaměstnání. V nové zemi se celkem rychle zabydleli jejich dva synové. David chodí do školy a Tadeáš do veřejné školky pro hluchoněmé. Kromě angličtiny se tedy naučí i znakovou řeč.

I v USA Stivínová tvrdě pracuje na své herecké kariéře. Pravidelně navštěvuje castingy do filmů a divadel. "Uchytit se v Americe jako herec není snadné. Přesto se ale odtud hned tak stěhovat nehodlám. New York mě uchvátil," netají své nadšení herečka, která se po několika měsících objevila v Čechách.

V Praze byla hostem Designblok Dreft Fashion Weeku. Navštívila několik doprovodných přehlídek, party návrháře luxusních šperků Roberta Coina moderovala, a vždy patřila mezi nejlépe oblékané dámy večera.

Fotogalerie
5 fotografií