Důvod, proč se pro sňatek rozhodl tak rychle, je prostý – Anna čeká Ondřejova potomka. To potvrdil i Ondřejův dědeček. „Jsem rád, že si Ondra Aničku bere ještě před narozením dítěte. To správný chlap tak dělá,“ konstatoval uznale dědeček, herec Josef Mixa (90, Strakonický dudák), který je otcem Ondrovy matky, herečky Zuzany Mixové.

Strach z toho, aby vnukovi a členovi kapely Monkey Business manželství neztroskotalo jako s Adélou Gondíkovou, se kterou má Ondřej šestiletou dceru Nelu, prý nemá. „Myslím, že už se provždy poučil. I když člověk nikdy neví. A vím, o čem hovořím, také jsem byl záletník,“ pousmál se Mixa.

Svatba na Nebozízku byla skromná, jak si to Ondra s Annou přáli. Pouze rodina, svědci a pár nejbližších přátel. A hlavně herci. Ondřej (Pelíšky) je z rozsáhlé herecké rodiny. Dědeček Mixa i matka Mixová jsou herci. Ondrův otec Otakar Brousek ml. alias Ťulda (Ulice) a dědeček Otakar Brousek (člen Divadla na Vinohradech) taktéž.

Jak se Blesk dozvěděl, časově se svatbou měl ale velký problém nevěstin otec Vladimír Remek. Coby poslanec Evopského parlamentu neustále pendluje po světě. Nakonec si ale program přece jen změnil tak, že vedl hrdě Annu k oltáři.

Na Nebozízku si Ondra s Annou nejdříve řekli Ano, potom poobědvali a večírek pro přátele měli večer už v restauraci Kalich Tomáše Töpfera, v jehož Divadle Na Fidlovačce oba dva hrají a také si tam dali i první pusu.

Fotogalerie
13 fotografií