Vitázková se s novými vlasy ukázala na večeři, kterou pořádala společně se svými hereckými kolegyněmi a kamarádkami ze seriálu Cesty domů. Sladkou tečku za létem si tak dala šestice známých hereček - Jitka Smutná, Miluše Šplechtová, Kamila Špráchalová, Vendula Křížová, Iva Kubelková a Pavla Vitázková.

Herečky už jednu dámskou jízdu podnikly, a to v červnu, když se na několik dnů podívaly do Řecka. Právě zážitky ze společné dovolené nakonec přiměly všechny dámy ke slibu „stejné místo, ve stejnou dobu.“ A závazek hned také stvrdily záznamem ve svých diářích, které jim darovala Kamila Špráchalová. „Chtěla jsem holky něčím obdarovat a objevila jsem malé diářky, do kterých jsem poznačila datum příští společné dámské jízdy. A jak vidím, holky to potěšilo,“ říká s úsměvem herečka Kamila Špráchalová.

Šestice hereček během večeře vzpomínala nejen na léto, ale i historky z natáčení či divadelního zákulisí. Všechny se těšily na fotky prvního vnoučka Jitky Smutné, který se začátkem srpna narodil a jmenuje se František. Kamila s Ivou pak vyprávěly o svých ratolestech a jejich prvních dnech ve školních lavicích.

Fotogalerie
5 fotografií