Jediným nezadaným mužem je v současné době David Škach. Všichni ostatní tři Lunetici mají partnerky i děti. Jak ony ponesou jejich návrat do „starých dob“?

„Od toho je to moje partnerka, aby mě podporovala v mých plánech. Samozřejmě to pro ni asi místy nebude úplně lehké, být doma jen s naší roční dcerkou Vanessou, zatím já budu na turné, ale musí se na to připravit. Jsme spolu pět let a máme dítě, takže opravdu nepřipadá v úvahu, že bych provedl nějakou blbost jako je třeba nevěra,“ důrazně vysvětluje Martin Kocián.

A právě Kocián si spolu s Alešem Lehkým z celé čtveřice užívali znovuobnovení pozornosti asi nejvíce. Na tiskové konferenci k chystanému turné byli v obležení jak svých skalních fanynek, které získali už v roce 1998 díky hitu „Máma“, tak i těch čerstvějších, které se s nimi chtěly neustále fotit a vybavovat. „Naše cílová skupina jsou ženy od patnácti do pětašedesáti. Vážně se nechceme omezovat, ale víme, že jsme prostě produktem pro holky,“ dodal Kocián.

Zatímco si jedna polovina sestavy užívala toho, že je po letech opět středem pozornosti, Vašek a David se spíše drželi v pozadí a „šaškování“ přenechávali svým extrovertnějším kamarádům. „Uvidíme, co to přinese. Pořád hledám, jaká cesta bude pro mě v životě ta nejvhodnější,“ uvedl David, kterému se do comebacku chtělo ze všech čtyř chlapců asi nejméně.

Turné skupiny Lunetic startuje dne 15. října v Mariánských Lázních a koncí o tři měsíce později v Šumperku.

Fotogalerie
14 fotografií