Do redakce Blesku zavolal čtenář a upozornil, že Kociánův bývalý společník po požití drog napadl a znásilnil dívku a za to stojí před soudem. A co s tím má společného Kocián? Kamarád mu prý krátce po činu volal a ke všemu se mu přiznal, chtěl se svěřit a očistit svědomí. Jeho telefon byl ale podle informací čtenáře Blesku odposlouchávaný a nahrávka slouží jako hlavní důkaz. A blonďatý zpěvák z Luneticu musel potvrdit její autenticitu.

Kocián informace vůbec nevyvrací. „Takhle nějak to bylo, ale nezlobte se, nechci to rozebírat. Je to pro mě moc citlivá věc, vždyť ten člověk je můj kamarád. Pravdu jsem přesto musel u soudu říct,“ řekl smutně Kocián.

Ten se rozhodl Lunetic obnovit a už teď v červnu má premiéru jeho videoklip Pravda o dvojici českých zlodějů, které před nedávnem zastřelila při loupeži německá policie. „Natáčeli jsme ve vile pornokrále Roberta Rosenberga, měli jsme tam i zásahovou jednotku. Je to o tom, že dnešní doba je pro některé z nás dost složitá, což jsem si sám potvrdil už mnohokrát a teď naposledy u soudu,“ dodal Kocián.

Fotogalerie
5 fotografií