Malý Romi se narodil letos v únoru a má se čile k světu. Jeho babička ho byla navštívit ještě před tím, než jí začne koloběh koncertů. Hodlá se totiž rozloučit se svými fanoušky posledním turné před koncem pěvecké kariéry.

"Do Kanady jsme jeli společně se synem Vítkem a snachou Tamarou. Užili jsme si Martina a jeho rodinu, hlavně vnoučky Myla a Romiho. Romimu je teprve 6 měsíců a je rozkošný. Mylovi jsme přivezli plyšové krtky a všechny díly s krtečkem na DVD. Byl z toho nadšený, dokázal se na to koukat skoro tři hodiny a řehtal se na celé kolo. Martin se nám hodně věnoval, dělali jsme výlety, byli jsme u Niagarských vodopádů a také v indiánské rezervaci. No a my dvě s Tamarkou jsme chodily i po nákupech," řekla Blesk.cz Rottrová, která si v Kanadě i odpočinula.

Zpěvačka letos hodlá ukončit svou bohatou pěveckou kariéru. Při té příležitosti vyjde komplet všech jejích řadových alb, která vznikla mezi roky 1970-2009. "Naposledy se postavím na pódia v říjnu, abych se se všemi hudebními přáteli a fanoušky rozloučila," dodala Rottrová před svým turné. Na podzim, kdy slaví 70. narozeniny, se naposledy v životě vydá na sérii 11 koncertů.

Fotogalerie
7 fotografií