Herečka je přesvědčena, že jejím obviněním z nevěry chce Benda zastřít právě svoje záletnictví, kvůli kterému ho Alice »vyprovodila « z jejich společného domu na Praze 4. „Ano. Odpoutává tím pozornost od něčeho, co provedl on sám. Chce zastřít to, co on sám udělal, tak to raději hodí na mě,“ pokračuje Alice a dodává: „Vždyť já už se pro tu ostudu nemohu ani lidem podívat do očí.“

Nejenom že Alice chodí s Topolem. Kvůli Topolovi si prý nechala i zmenšit prsa. „Tak už vážně nechápu nic. To je vrchol. Pana Topola samozřejmě znám a to je vážně všechno. A když vám říkám, že je to lež, že mezi námi nic není, tak si asi těžko budu kvůli němu zmenšovat prsa. A už nechci o ničem mluvit. Jsou to všechno výmysly,“ uzavřela celou věc Alice, která si trvá na svém, že s manželem nežije. Doma si předávají jenom dětí, proto se denně v jejich rodinném domě vidí. „Jsem tu sama. Manžel tu vážně nebydlí,“ zdůrazňuje Alice.

Bendová ještě přiznala, že nechápe ani fotografii, kterou Blesk pořídil před pár dny a na které čtyřčlenná rodinka vychází z jedné restaurace. Podle Alice to byl Benda, který dal tip fotografům, aby vzbudil zdání, že je mezi ním a Alicí vše v pořádku. „Chtěl si prostě zapózovat. Já o žádném fotografovi opravdu nevěděla,“ řekla Alice. Na oné fotograf i Bendovi z tašky také kouká katalog jedné cestovky. Z toho lze jen usoudit, že si s Alicí vybírali v restauraci společnou dovolenou. „To také narafičil, protože, když jsme šli tam, katalog neměl. Nikam spolu nejedeme,“ řekla rázně Bendová.

Fotogalerie
14 fotografií