"Alice sice všem vypráví, jak jí byl Vašek neustále nevěrný a jak už to nedokázala tolerovat. Jenže ono je to trochu jinak. Vašek odešel od Alice sám kvůli tomu, že přišel na to, že si pořídila mladého milence," prozradil dobře informovaný zdroj. "Alice se s Michalem Topolem poznala v prosinci minulého roku na vánočním večírku známého autobazaru, s nímž dlouho spolupracuje a od té doby jsou spolu. Pro společnost zabývající se prodejem aut Michal nějaký čas pracoval," dodal velmi blízký přítel manželů Bendových.

Michal Topol je milencem Alice Bendové
Michal Topol je milencem Alice Bendové
Autor: facebook.com

Informaci o mladém milenci své ženy neochotně potvrdil i samotný Václav Benda. "Bohužel je to pravda. Nechci se k tomu ale jakkoliv dál vyjadřovat. Nemyslím si, že tohle jsou věci, které bychom s mou ženou měli řešit přes média," řekl super.cz Benda a položil telefon.

Bendová svůj milenecký poměr dlouho držela v tajnosti. Zhruba před dvěma měsíci na něj její manžel přišel a dal Alici nůž na krk. Buď vztah s Topolem okamžitě ukončí a jejich manželství se zachrání nebo on odchází. K překvapení všech dala Alice před manželství přednost mladému zajíčkovi. Benda se tedy odstěhoval.

O tom, že se Alice do o 13 let mladého fešáka zbláznila svědčí i fakt, že spolu v polovině dubna strávili romantický víkend v Paříži.

Nevěru hodila na manžela

Jakmile měla Alice pocit, že se o její manželskou krizi zajímá bulvár, přišla s historkou, že za rozpad může její muž a jeho velmi časté nevěry. "Alice jeho nevěry tolerovala, protože ho milovala. Jenže před rokem jeho úlety nabraly na intenzitě, navíc o Alici po narození dcery Aličky úplně ztratil zájem. Rok neměli sex!," tvrdí společný známý Bendových. A herečka jen tiše přikyvuje a stále dokola opakuje: "Je to velmi citlivá záležitost, která mě bolí. Máme dvě krásné děti, takže jsme povinni spolu komunikovat."

Krátce po odchodu manžela prodělala Bendová akutní operaci slepého střeva. Manželé spolu maní dvě děti, syna Vašíka (4) a dceru Alici (1).

Fotogalerie
10 fotografií