"Jestli se vdám? No, to je otázka. Vzhledem k tomu, že jsem si dvakrát vzala špatné muže, tak by to byl nesmysl. Třeba to má tak, že když si ho nevezmu, tak s ním budu navěky," řekla Blesk.cz zpěvačka. "Petr je tak úžasný člověk, že už dávno mým mužem je a nepotřebuji na to mít papír," dodala Lucka, která se poprvé na veřejnosti objevila coby hospodyňka.

Na akci charitativního projektu Cesty k lidem, jehož je Bílá patronkou, se zapojila do servírování grilovaných pokrmů. "Jsem ráda, že mohu nejenom svým jménem, ale i rukama pomoct lidem se zdravotním handicapem. Jsem ráda, že jsem součástí tohoto projektu," usmívá se zpěvačka. A tak každý, kdo byl na akci na Občanské plovárně přítomen, dostal talíř s jídlem, jež osobně naservírovala Lucie.

Makovička vaří za ní

"Víte, od té doby, co mám vedle sebe úžasného chlapa, tak se nestarám o vaření. Petr je tak skvělý kuchař, že já jen koukám a jím. Mám strašně ráda maso, a to on umí neuvěřitelně připravit. U domu máme krásné venkovní sezení s grilem, neustále si zveme přátele, rodinu, takže tam trávíme hodně času," prozrazuje Lucka.

Bílá se už intenzivně připravuje na druhou řadu Česko Slovensko má talent, kam opět usedne do poroty. Čeká jí natáčení desky a ještě jedna dovolená. "S mojí rodinou strávíme 14 dní na chalupě v Českém ráji. A jestli je někde ráj, tak je to tady."

Fotogalerie
10 fotografií

„Cíl projektu Cesty k lidem je stanoven vysoko - 15 aut za 15 týdnů, ale všichni věříme, že je reálný. Povahou projektu se trochu blížíme k našim úspěšným Ostrovům života a doufáme, že se lidé i nyní rádi zapojí. Jasnou patronkou pro nás byla i tentokrát Lucie Bílá, která stejně jako my věří, že společnými silami můžeme otevřít cestu ke splnění obyčejných přání mnoha dobrým lidem,“ říká Božena Jirků, ředitelka Konta BARIÉRY.