Matěj vzal s sebou dceru na hudební festival České hrady do Rožmberka nad Vltavou, kde měla minulou sobotu jeho kapela Wohnout koncert. Malá Laura si zřejmě na kočovný život už zvykla. Jednu chvíli je u své maminky, pak zase u táty. Jelikož Dara Rolins je momentálně v Americe, o dceru se stará Homola.

Do zákulisí koncertu spolu s dcerkou vzal Matěj i svého psa. Malá Laura se tak mohla něčím zabavit, zatímco její táta hrál a zpíval. Laura už je velká holka, což dokazuje i "satanistické" tetování na pravé paži, rockerku tak po tatínkovi v sobě nezapře. Drobnou ozdůbku Lauře na paži nalepili členové kapely. Malá Laura vesele pobíhala po pódiu a povzbuzovala svého tátu a strýce Jirku. Po koncertu pak Homola každou chvíli odbíhal od stánku s pivem k autu, aby zkontroloval spící dceru.

Fotogalerie
8 fotografií

Homola se nedávno svěřil, že více než svou maminku Daru, poslouchá Laura písně kapely Wohnout. "Spoustu věcí na CD sice přeskakuje, ale má i svoje favority. Ale moc ráda mě poslouchá, jak hraju na kytaru a zpívám. Hrozně dobře zpívá, dokonce i chytá tóninu, což je v tomto věku neuvěřitelný," tvrdí pyšný táta, který se o dceru umí postarat.