"Svatba tenhle rok nebude, o rok jsme ji odložili. Máme tak málo času, že bychom se zbytečně honili a vůbec si to neužili. Tak jsme se rozhodli, že letos doděláme dům, zahradu a příští rok se vezmeme," řekla Blesk.cz Česká Miss 2007, která s hokejistou žije přes tři roky. "I kvůli Denisce to bude lepší. Příští rok už bude chodit a jíst normální jídlo, takže to pro všechny tři bude pohodlnější," dodává Lucie.

Páreček je momentálně v Čechách, protože dodělávali dům a zahradu, ale již za dva týdny odjíždějí do švýcarského Davosu, kde má Jarda hokejové angažmá. "Zůstaneme tam až do konce roku, do Čech budeme jezdit jen na návštěvu. Pod Alpama je nádherně, máme tam už hodně přátel, Jarda chodí k jezeru na ryby, já s malou na procházky, co víc si přát," usmívá se vnadná blondýnka.

Fotogalerie
8 fotografií

Ta se před několika dny poprvé od porodu dcery vrátila na přehlídkové molo. "Trochu jsem měla strach, přece jenom moje postava ještě není ideální a také nejsem zvyklá být tak dlouho bez dcery, ale nakonec to bylo super. Kdyby přišly nějaké podobné nabídky, určitě bych kývla. Akorát na odvážné focení si ještě netroufám," říká Lucie, která byla hvězdou módní show návrhářky Jarky Sedláčkové.