"Tohle je můj soused. Partner je pracovně zaneprázdněn," tvrdila o svém doprovodu, který se hodně podobal exministrovi Karlovi Březinovi, rozesmátá Světlana.
Nálepková oficiálně chodí s akademickým malířem Vojtěchem Kokešem, ale toho už dlouho nevyvedla do společnosti. A je velmi podezřelé, že na svatbu Jany Blochové Mackové nyní White, vzala souseda. Každopádně to zpívající herečce po boku mladšího muže moc sluší.
Na posvatebním mejdanu v Martinickém paláci nedaleko pražského hradu se sešla pěkná řádka slavných jmen. Veronika Freimanová dorazila se svým přítelem, architektem Vladimírem Boučkem a dcerou Terezou Brabcovou, advokátka Petra Buzková s manželem nebo Deana Jakubisková překvapivě bez manžela, režiséra Juraje Jakubiska. "Jurajko je na filmovém festivalu v Trenčanech," vysvětlila Deana.