V posledních dvou letech se režisér, který natočil například slavné Petrolejové lampy a loni fi lm Habermannův mlýn, objevoval na všech akcích s novou přítelkyní herečkou a skvělou dabérkou Martinou Hudečkovou (47). Ta je ještě mladší než režisérova exmanželka Tereza. A právě kvůli Martině chtěl být prý režisér volný.

„Ten vztah začal jako velké přátelství a porozumění, ale postupně přerostl v lásku,“ svěřil Blesku dobře informovaný zdroj z režisérova okolí. „Juraj je s Martinou velice šťastný a chtěl být volný. Třeba už kvůli společným cestám. Bylo mu v hotelích trapné, když měl v dokladech ženatý. Navíc Martina si taky tajně přála, aby nechodila s ženáčem,“ dodal ještě zdroj.

Tereza Pokorná si od svého muže v minulosti už taky jednou odskočila. V roce 2008 si našla milence fotografa Karla Zachara. Žila s ním a s tehdy ještě manželem pod jednou střechou skoro tři roky. Právě proto zřejmě Herz pro sebe hledal spřízněnou duši. Našel Martinu. A tak když se Tereza se Zacharem před časem rozešla, Jurajovo srdce už volné nebylo.

Fotogalerie
3 fotografie