"Pan Makovička u nás pracoval, ale už delší dobu tady nepracuje," potvrdili informaci Blesk.cz v kavárně Krásné ztráty. Urostlý sympaťák se tedy na plný úvazek stal milencem naší nejúspěšnější zpěvačky.

Přece jenom pro něj bylo náročné doprovázet Lucku na společenské akce, vystoupení po celé republice, starat se o rozlehlý dům v Otvovicích a pak ráno vstávat a minimálně dvanáct hodin fungovat v restauraci.

Vzhledem k tomu, že zpěvačka vydělává hodně peněz, tak pro ni není problém svého milého královsky uživit. A ještě bude mít přehled o jeho příjmech a výdajích. O to se snažila i u svého předchozího partnera Vaška Noida Bárty, ale tomu po třech letech došla trpělivost být jen "ten vod Bílý" a práskl do koní.

Makovička byl dlouho v utajení. Lucii se dařilo jejich vztah téměř půl roku tajit. "Chtěla jsem Petra ušetřit mediálnímu tlaku, který po zveřejnění naší lásky nastal, a podařilo se mi to. Beru to jako své vítězství nad médii," vysvětlovala zpěvačka, která se zatím k celé věci nevyjádřila, protože koncertuje na Slovensku.

Fotogalerie
12 fotografií