Trávníčkova partnerka Monika se stará o jejich společnou agenturu. Na jejích internetových stránkách začala vedle divadelních představení nabízet i pronájem rolls-royce. „Přece nám nebude zahálet v garáži. Jen ať vydělává,“ míní Trávníček.

„Darujte k významnému výročí, svatbě nebo jiné události tento výjimečný zážitek. Obdarované čeká výlet v historickém voze značky Rolls-Royce s řidičem v dobovém kostýmu,“ vyzývá Trávníček na internetových stránkách. Zákazníci se prý ale zatím příliš nehrnou.

„Teprve začínáme, zájem čekáme až tak v dubnu nebo květnu. Zatím jsme auto půjčovali jen na jednu svatbu a naúčtovali si deset tisíc korun,“ prozradila Monika Fialková. „Cenu jsme určovali podle toho, že na trhu už jiná agentura takové auto nabízí. Proto jsme se nechtěli moc odlišovat,“ upřesnila.

Jak vypadá luxusní jízda Řidič vyzvedne klienta na jím určeném místě v Praze. Spolu s ním absolvuje šedesátiminutovou jízdu. K dispozici pro zbytek posádky jsou tři místa k sezení. Čas pronájmu začíná běžet až od okamžiku, kdy se klient důkladně seznámí s vozidlem, jeho bohatou historií a kouzlem. Během cesty budou pořízeny fotografie, které klient obdrží na CD zdarma.