Česká modelka, která zabodovala ve světě, chce dům přizpůsobit potřebám rodiny. Plánuje zvětšit kuchyň, obývací pokoj a o několik metrů rozšířit suterén, který povede do zahrady. Skupina sousedů se ale začala proti přestavbě bránit a podle serveru Dailymail.co.uk si najali právníky, kteří už podali jejich stížnost k soudu.

"Přestavba způsobí v této klidné části velký hluk a otřesy, naruší to naše životy na nejméně osmnáct měsíců," stěžují si prý sousedé, kteří sehnali k petici již osmdesát podpisů. Evu Herzigovou prý požádali o přezkoumání situace, ta však nereagovala.

"K jejímu domu vede velmi úzká silnice. všechno se tím zkomplikuje. Paní Herzigová je bezohledná," tvrdí jeden z jejích sousedů. Své k tomu řekl také James Thompson, předseda pozemkové komise v Chelsea. "Každý má právo na rozvoj svého domu, ale musí respektovat své sousedy."

Agent Herzigové odmítl celou věc komentovat. Celá situace kolem domu v Chelsea se má vyřešit 19. května. Úspěšná kráska už deset let žije s italským podnikatelem Gregoriem Marsiajem, s nímž má dva syny - tříletého George a měsíčního Philipa.

Celebrity - noční můry sousedů?

Ne každému je po chuti sdílet plot se slavnou osobností. Hrůzu v očích sousedů vyvolává třeba britská topmodelka Kate Moss, hvězdný páreček Victoria a David Beckhamovi nebo nejkrásnější pár světa Brad Pitt a Angelina Jolie.

U nás se dobrému jménu netěší herec Bob Klepl, bavič Zdeněk Izer nebo miliardář Michal Horáček.

Fotogalerie
5 fotografií