"S Lucií jsem se už setkala, když mi s manželem vraceli dceru Jessicu. Osobně se neznáme, spíš jen od vidění. K Lucii rozhodně zášť necítím. Ona nebyla důvodem našeho rozvodu, tím byla jiná žena," řekla Blesk.cz Šlégrová a nepřímo narazila na milenku svého muže, "pumpařku" Zuzanu Richterovou. Právě kvůli ní ji manžel před půl rokem opustil a navrhnul rozvod.

"Mám partnera, na kterého se mohu spolehnout, jsem opravdu spokojená. Věřím, že se s manželem brzy na rozvodu dohodneme a každý si půjde svou vlastní cestou. Jediné, co nás spojuje je naše dcera Jessica," dodala usměvavá Šlégrová, kterou na akci pozvala majitelka obchodu Gábina Bendová.

Podobné pocity měla i Králová, která na akci dorazila se syny Robertem a Richardem. Ale na rozdíl od Kateřiny se hodně rychle spakovala. "Odcházela jsem se syny brzy, protože Robík začal být mrzutý. Slíbila jsem mu hračku a tak jsme frčeli do hračkářství v pořízení nákupního centra Chodov," vysvětlovala svůj náhlý odchod Lucka. Králová je už rok v rozvodovém řízení s podnikatelem Zdeňkem Kaufmannem.

Fotogalerie
9 fotografií