Moderátorka tvrdí, že všechny vztahy, co měla před Kocábem, byly komplikované a velkou roli v nich hrála její práce pro neziskovou organizaci.

"Já už bych rodila dávno, ale neměla jsem toho správného partnera. Měla jsem pocit, že musím řešit všechno jiné než svůj soukromý život," řekla v rozhovoru pro Ona dnes Abbasová. Ale poté, co poznala Michaela Kocába, se její priority změnily a je jen otázkou času, kdy otěhotní.

"Na děti určitě dojde, ale nejdřív musím vyřešit, co s mou neziskovkou. Udělala jsem chybu, že roste a padá se mnou. Nemám náhradu, kdo by za mě jezdil do Afriky," tvrdí Lejla, která je zakladatelkou fondu Asante Kenya a projektu Medela.

Abbasová v rozhovoru přiznala, že to mezi ní a Kocábem zajiskřilo v době, kdy oba pracovali na ministerstvu pro lidská práva. "My jsme všechno chtěli oznámit, až Michaelovi skončí funkce na ministerstvu, ale to se bohužel nepodařilo."

Jakmile jejich románek praskl na veřejnosti, Kocáb se nečekaně rychle rozvedl s manželkou Marshou. Ta se po rozvodu rozhodla s čtrnáctiletým synem Mikim vrátit do rodné Ameriky. Dospělé dcery Natálie a Jessica zůstaly v Čechách.

Abbasová žije s Kocábem v jeho funkcionalistické vile v Troji. Kvůli těžkému poranění kolene, které si zranila při pádu na lyžích, musela odložit plánovanou cestu do Keni.

Fotogalerie
6 fotografií