I když má Adéla krásný prostorný dům v Pyšelích, kradla se tmou sedmým pražským obvodem, aby mohla prožít noc v šestnácti čtverečních metrech se svou láskou.

„Už jsou zase v líbánkách,“ prozradil zdroj z divadla. „Jirku po operaci páteře přešly deprese, není protivný a má lepší náladu. Krize je asi zažehnaná. Aduš za Jiřím chodila denně na Malvazinky a teď se raduje, že ho má zase pro sebe,“ dodal herec, který má k zamilovanému párečku blízko.

Jiří měl ve čtvrtek první představení v Divadle Palace: A do pyžam! Vrátil se tak po náročné operaci páteře na jeviště po téměř třech měsících. A to už je důvod k oslavě ve dvou. Jirka přijel po představení do hnízdečka lásky jako první, Adéla svým autem chvilku po něm. I když je Gondíková s Ondřejem Brouskem dávno rozvedená a může si klidně chodit, s kým chce, maskovala se herečka po vystoupení z auta přece jen raději kapucou, aby nebyla k poznání.

Po společně prožité noci se v deset dopoledne milenci zase rozjeli po svých. Samotní herci se ke společným nocím vyjádřit nechtějí. Adéla na SMS nereaguje a přelétavý Langmajer mobil nezvedá.

Fotogalerie
6 fotografií