V hlavní roli se v představení objevila Jaroslava Hanušová, která je známá ze série televizních pořadů Možná přijde i kouzelník.

V listopadu 2010 s ním ukončilo divadlo Ungelt spolupráci. Poslední kapkou bylo, když na hostování v  Písku dorazil opilý. Když ho pak odváděli z jeviště, nadával divákům. Představení s názvem Jeffrymu je šoufl muselo být zrušeno, protože šoufl bylo Kaiserovi.

Kaiser se po trapasu vytratil ze společenského života. Až teď ve hře Františka Ziky – Jaroslava v Divadle U Hasičů dostal další šanci. „Nejde o představení. Ani o hru. To by musela mít začátek, prostředek a konec. I když odejde poslední divák, tak to ještě nemusí být konec,“ vysvětlil Kaiser, který však do scénáře zasahovat příliš nechtěl. „Chci to nechat plynout,“ řekl.

Kaisera vyhodili z Vinohrad i z Divadla Bez Zábradlí

Kaisera v minulosti vyhodili už z Vinohradského divadla, a to kvůli tomu, že celému zájezdu zrušil objednané pokoje v hotelu s tím, že chtěl, aby všichni spali v tělocvičně.

Problém kvůli alkoholu měl v divadle Bez Zábradlí v roce 2004. Přišel opilý a z jeviště loudil na divácích něco k pití. Divadlo zrušilo všechny hry, ve kterých vystupoval, Kaiser sám dává výpověď.

Fotogalerie
6 fotografií