"Když mužskému uvaříte výborné jídlo, ještě se na něj usmíváte, je to nejlepší recept na báječný sex a tedy i na spokojené manželství," tvrdí Markéta, která svému manželovi vyváří ty nejlepší speciality. Kdo prý ochutná její sushi a pokrmy z mořských plodů, dlouho nezapomene.

"Vařím velmi často a moc ráda. Ale také ráda chodím do restaurací a ochutnávám. Většinou, vše co mi chutná, pak uvařím doma. Mám ráda asijskou, francouzskou, ale i českou kuchyni," říká herečka, která s manželem nechyběla na ochutnávce singapurské kuchyně v restauraci SaSaZu. "Už jsem si od místního šéfkuchaře Shahafa Shabtaye nechala vysvětlit přípravu jídel, co nám dnes chutnali, takže je určitě zkusím doma připravit," tvrdí Hrubešová, která bravurně ovládá dřevěné hůlky, které k asijské kuchyni neodmyslitelně patří.

Orientální speciality přišla ochutnat i Miss Kateřina Sokolová s přítelem Robertem Hájkem, Agáta Hanychová, Vlasta Korec nebo Martina Gavriely s dcerou Jessicou.

Fotogalerie
8 fotografií