Dominika se večer s kamarádem na opening party poker clubu dobře bavila a popřela, že by se současným partnerem Petrem Ptáčkem procházeli nějakou krizí. "Ne to opravdu ne, pořád jsme spolu, jsem spokojená. Na akci jsem vzala dobrého kamaráda Tomáše, navíc nic mezi námi není, je to můj gay kadeřník," řekla Blesk.cz prsatá modelka.

To, že by bohatého a movitého postaršího milence vyměnila za mladého zajíčka, nepřichází v úvahu. Dominika je ráda, že je o ni u Ptáčka dobře postaráno. Stěžovat si rozhodně nemůže, vždyť k Vánocům dostala dárek v hodnotě dvou miliónů korun, automobil Audi A5.

Fotogalerie
9 fotografií

Mesarošová tím tak potvrdila domněnky o tom, že patří mezi nejznámější české zlatokopky. Co jí asi přítel dá k Valentýnu, který už je skoro za dveřmi? S novým přítelem se má Mesarošová prostě pohádkově a čtyřicetiletý věkový rozdíl jí nevadí, naopak se vyplácí.

„Máme se rádi, je to ideální partner, je mi s ním moc dobře a to je pro mě to nejdůležitější,“ prozradila, čím jí její partner Petr Ptáček tak imponuje? Určitě to tedy není kvůli penězům, ale životním zkušenostem, které tento pán se šedivými vlasy dosud pobral...