V pražském klubu SaSaZu Dara Rolins spolu s Vojtou Kotkem (23) a Jiřím Mádlem (24) moderovali akci Kadeřník roku 2010. A bravurně. V účesu lvice dokonce sklidila Dara obrovský potlesk.

Vrátí se pracovně do USA

Po Kadeřníkovi roku Dara ještě 5. února odmoderuje Ples v Opeře a možná jako moderátorka bude mít pod taktovkou i Českou Miss. „To není ještě jisté, vede se o tom zatím jednání,“ říká Eva Skallová, Dařina manažerka.

Jisté je ale jedno. Na jaře by Daře mělo vyjít zbrusu nové album a singl Naskoč si a leť nasazuje Evropa 2 už v sobotu. „Ten singl vznikl ve spolupráci s anglickou kapelou Kosheen a je dost vyvedený,“ upozorňuje Skallová.

Kvůli desce se někdy v březnu Rolins do Ameriky vrátí pracovat. „Seznámila se tam s producenty a domluvili se, že nějaké písničky pro novou desku nahrají v USA,“ prozrazuje Skallová s tím, že novou desku potom doprovodí Dařino turné, které pojede s Danem Bártou.

Fotogalerie
11 fotografií

Kadeřník roku je ze Slovenska

Vlasový tvůrce Zoltán Takács ze slovenského salonu Rococo získal titul Kadeřník roku v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards 2010. Zvítězil také v kategorii dámský komerční účes Slovensko. Loňská vítězka soutěže označované za "kadeřnické oscary" pro české a slovenské mistry Jana Burdová získala Cenu tisku a zvítězila v kategoriích Avantgarda a dámský komerční účes Čechy a Morava.