Alice, na obrazovky se vracíte v nové roli moderátorky. Znamená to, že jste herectví na nějaký čas pověsila na hřebík?

Rozhodně ne. Dostala jsem dvě nabídky - moderovat vlastní pořad Svatby jako řemen a roli v novém seriálu. Jelikož byl seriál na čas odsunutý, tak jsem vzala moderování. Tím, ale nechci říct, že v seriálu, který by se měl letos začít točit, hrát nebudu. Naopak velmi se na to těším, protože jde o dlouhodobější záležitost. Bohužel víc prozradit nemohu.

Herečka, moderátorka a co modelka?

Tak to se cítím stále. Vždyť mě neustále někdo fotí (smích).

Ještě by jste našla odvahu a nafotila nahé fotky?

Jasně. Kdyby to byla zajímavá nabídka a nešlo by o sprosté fotky, proč ne?

Můžeme se tedy těšit i na podobně žhavou scénu jakou jste měla v Kajínkovi?

Nechápu, že se kolem ní nadělalo tolik humbuku, mě zas tak erotická nepřišla (smích). Pokud bude stejně decentní jako v Kajínkovi, proč ne.

I po porodu druhého dítěte, dcery Alice, máte skvělou postavu. Prozradíte recept?

Jsem díky dětem neustále v pohybu. Třeba dnes jsem za noc k dětem vstávala dvaadvacetkrát. Nevím, čemu vděčíme, že máme tak živé a nespavé děti (smích). Je neuvěřitelné, že když jsme teď tři týdny byli na Kanárech, tak spaly dvanáct hodin v kuse, ale jak jsme se vrátili, nevydrží spát ani dvě hodiny.

Fotogalerie
8 fotografií

Takže žádné diety, hodiny v posilovně nebo liposukce?

Nene. Opravdu jenom běhání okolo dětí a spokojený rodinný život.

V jednom rozhovoru pro Blesk.cz jste prohlásila, že po dětech vyrazíte k plastickému chirurgovi. Už jste ho navštívila?

Ještě ne. Zatím nepociťuji potřebu, vše drží na svém místě (smích). Neříkám, že některé partie by nepotřebovaly zpevnit, ale jakmile bude trochu času, vlítnu na Power plate, který mám doma a bude po problému.

Zůstanete u dvou dětí nebo je v plánu ještě třetí potomek?

Myslím, že tohle je konečný stav, ale víte jak to je... Samozřejmě si s manželem dáváme pozor, ale kdyby se to stalo, tak bychom se třetímu dítěti rozhodně nebránili.

Vánoční svátky a Nový rok jste s rodinou poprvé strávili mimo domov, na Kanárských ostrovech. V čem byl rozdíl?

V tom, že tam bylo stabilních 27 stupňů a většinu času jsme byli v plavkách. Samozřejmě jsme neměli kapra, ale mořské potvory, zeleninu, ovoce, ale Ježíšek tam byl stejně štědrý jako doma. Mě přinesl nádherný notebook. Zřejmě letos konečně prolomím svou neandrtálnost a naučím se na něm pracovat.