Modelka Agáta Hanychová je ve třetím měsíci. Otcem dítěte je její přítel, hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita (28), který už má syna (2,5) z předchozího vztahu. Tuto informaci do médií vypustil zdroj z její blízkosti, který si přál zůstat v utajení.

Už koncem listopadu své možné těhotenství řešila Agáta se svojí nejlepší kamarádkou Hankou Chymčákovou. „Je to průser, asi jsem v tom,“ rozebírala Agáta s Hankou v zákulisí jedné módní přehlídky.

Kamarád Novotný lhát neumí

Zavolali jsme v neděli Agátě a zeptali se jí, jak to je. "Těhotná nejsem. Je to blbost," bránila se modelka a informaci označila za nepravdivou. O tom, zda si nechala v poslední době udělat těhotenský test a zda s jejím přítelem Miroslavem užívají antikoncepci, jindy otevřená Agáta mluvit nechtěla.

Zkontaktovali jsme tedy i jejího blízkého kamaráda Pavla Novotného. "Nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat. Nerad lžu, tak se mě na to neptejte. Vždy jsem se ke všemu vyjádřil, ale k tomuto se nevyjádřím, nezlobte se," řekl Blesk.cz Novotný, který sám nedávno oznámil, že s přítelkyní Veronikou čekají prvního potomka.

A tak jsme zavolali ještě Agátině matce herečce Veronice Žilkové. "Už nám s tím dejte pokoj," reagovala na dotaz, jak se těší na roli babičky, Žilková a zjišťovala, kdo informaci do médií vypustil: "To vám řekla Mašlíková," ptala se.

Celebrity v českém mediálním rybníku se dělí na dvě skupiny. Jedna těhotenství hlásí dlouho dopředu, druhá se ho snaží utajit nejlépe až do porodu. Agáta podle všeho patří do skupiny druhé.

Fotogalerie
2 fotografie