Úsměvy, dotyky rukou a dlouhé pohledy do očí nenechaly nikoho na pochybách, jak to mezi Mádlem a Voříškovou je. Láska mezi hlavními představiteli se totiž tvůrcům náramně hodila do krámu. Mádl se chtěl před dívkou svého srdce vytáhnout, a tak zvládal i fyzicky náročné úkony, které by se jinak snažil odmítnout. Jirka skočil ze skály…

„Díky tomu, že se chtěl Jirka před Terezou patřičně předvést, skočil dokonce ze skály, a to je o něm známé, že nenávidí výšky,“ prozradil jeden ze členů štábu. „Měli jsme už pro něho připraveného kaskadéra. Ale Terka se zrovna koukala, tak to Mádl dal jako správný Sandokan,“ žertoval spokojeně muž od kamery.

Vztah mezi mladými herci Blesku potvrdil i mluvčí ČT Ladislav Šticha. „Herci pracují s emocemi, mají to přímo v popisu práce. Může se pak snadno stát, že to mezi nimi zajiskří nejen na place,“ řekl Šticha.

Při natáčení se vždycky zamiluje

Jeho slova ostatně potvrzuje svým dosavadním životem sama Tereza Voříšková, která to tak má skoro pokaždé. Při natáčení Rafťáků se do sebe zakoukali s Vojtou Kotkem. Známost ale dlouho nevydržela. Pak Tereza točila Bobule a 2Bobule a byla z toho s Kryštofem Hádkem láska jako trám, dokonce dramatická s rozchody a sladkým usmiřováním.

Při natáčení Pekla s princeznou to nyní zajiskřilo mezi ní a Mádlem. „Pro film je to až na velmi vzácné výjimky výhoda, když v sobě představitelé hlavních postav najdou zalíbení natolik, že jim to vydrží až domů,“ potvrdil i režisér nad jiné povolaný, Dušan Klein.

Fotogalerie
5 fotografií