Pavel Kříž, nebo vy. Co se vám při finálovém rozhodování honilo hlavou?
Pro mě nejhorší pocity byly při tancování. To jestli mě Michal dobře položí na zem, zda se zvednu nebo upadnu... Na generálce se nám to stávalo běžně, takže jsem ráda, že jsme to zvládli. Na stresy nebyl vůbec čas, ale na druhou stranu, byl to hezký adrenalin a bude mi chybět (smích).Jste zklamaná, že jste skončila druhá?
Ne, jsem moc spokojená. Už to, že jsem byla v této soutěži a dostala jsem se tak daleko, je pro mě velký úspěch. Pavel si vítězství naprosto jasně zasloužil a navíc ty jeho kyčle.... Opravdu mu to přeju.

Měla jste během soutěže okamžik, kdy jste si myslela, že to nezvládnete?
Bylo jich víc. Ale zrovna dnes to bylo nejhorší, fakt mi docházely síly. Dali jsme si hodně kroků na víc, což jsme před tím nedělali, takže už to bylo na pokraji. Opravdu jsem lapala po dechu.

Byla nějaká zranění během soutěže?
Pár zranění bylo. Zrovna před dvěmi dny, kdy jsem v bazénu zkoušeli zvedačku z Hříšného tance, jsem hodila šíbru, padla na dno bazénu a málem si vyrazila zuby. Naštěstí jsou pevný, takže nejsem bezzubá (smích) Druhý den to bylo horší pro Michala. Zkoušeli jsme v sále, a když mě Michal zvedal, tak si utrhl ramenní vazy. Proto jsme ve finále nedali zvedačku.

Budete v tancování pokračovat?
My máme nějaké nabídky, ale zatím se k tomu stavím opatrně. Musíme se domluvit s Michalem, co je pro nás zajímavé a co ne. Každopádně mě víc baví zpívat než tančit, ale jako doplňkově to není špatné a možná mě někdo někde uvidí.

Zhubla jste během StarDance?
To ani ne. Spíš jsem se hodně zpevnila a naučila se stát rovně. Je super se nehrbit (smích). Fakt se cejtím dobře.

Kdo vám fandil během soutěže?
Hlavně brácha Nikola, táta, ségra, děti...

A vaše přítelkyně?
No jasně (smích)

Co vás čeká do konce roku?
Máme ještě tři koncerty na Moravě, na které se moc těším, a pak už asi opravdu padnu. Největší dárek pod stromeček budu já, protože mě moje rodina konečně po půl roce uvidí doma.  

Máte už nakoupené dárky?
Nemám, protože fakt na to nemám čas. S prací končím 23. prosince, a to bude první den od prázdnin, kdy se konečně vyspím.

Jak probíhá Štědrý večer u Anety Langerové?
Klasicky, budu s tátou, bráchou, se synovcem a neteří. Moc se těším na tu radost v jejich očích, nic není hezčího.

A jak přivítáte nový rok?
To ještě nevím, asi něco podniknu. Mám víc možností, takže se ještě rozhodnu.

Fotogalerie
9 fotografií