"Hodně lidí včetně mě si myslí, že jsem poleno, ale třeba překvapím," prohlašovala skromně  před začátkem soutěže Langerová. A jak se ukázalo hned po prvním kole, tak tohle "poleno" vůbec nebylo mimo rytmus a její ladné pohyby naháněly všem husí kůži.

"Před několika měsíci jsem začala nosit podpatky a musím přiznat, že mě hodně baví, najednou si připadám tak žensky," netají se zpěvačka, která se poprvé v podpatcích a overalu nad prsa objevila letos v dubnu na předávání cen Anděl. Pro všechny to byl šok, ale Aneta si svou náhle nabytou ženskost náležitě vychutnávala. "Pár dnů jsem se na nich učila chodit doma, ale pak jsem si řekla, jediné, co se mi může stát, že spadnu. Je příjemné poslouchat, že mi to sluší," usmívala se tehdy Langerová.

Aneta Langerová poprvé v podpatcích
Aneta Langerová poprvé v podpatcích
Autor: Pavel Machan

A jak se ukázalo, to nejhezčí Aneta léta schovávala pod volnými kalhotami. Její tancem vytvarované nohy, jsou jedny nejvíc sexy v letošním klání. To co předvedla v posledním kole bralo dech. Nechyběly přemety, roznožky a dokonce došlo i na zvedačku. První vítězka české SuperStar, která se pět let choulila do sebe a bála se promluvit, nožkama stříhala jako cirkusová akrobatka.

Na Langerové je vidět, že ji tancování hodně baví. S tanečním mistrem Petrem Čadkem si prý dávala soukromé hodiny ještě před začátkem a i během soutěže trénuje víc než ostatní soutěžící. Je jasné, že Aneta je velkou favoritkou na vítězství. Podle odborníků se ve finále o titul královna tanečního parketu Aneta utká se zpěvačkou Monikou Absolonovou. Nechme se překvapit, finále je již příští týden 18. prosince na České televizi.