I když Daniela Peštová letos oslavila čtyřicet let, stále patří mezi velmi žádané modelky. "Zatím nemám v úmyslu pověsit modeling na hřebík. Dokud budu dostávat tak zajímavé a prestižní zakázky jako v posledních letech, nevidím důvod, proč skončit. Pro mě je nejdůležitější má rodina, a kdyby má práce s ní nešla skloubit, asi bych skončila. Ale jak vidíte, všechno jde když se chce," tvrdí půvabná maminka třech dětí. S prvním manželem má syna Yanicka a s životním partnerem Paľem Haberou dceru Ellu a syna Paula Henryho.

Daniela Peštová je i ve čtyřeceti na mole úžasná
Autor: Pavel Machan

Na půvabu nic neztratila ani Tereza Maxová, která čtyřicet let oslaví příští rok. "Většinou se na mole objevuji v rámci charity, tak jako tomu bylo i dnes večer v Obecním domě. Jsem ráda, že se šestý ročník charitativní módní přehlídky Fashion for Kids vydařil a vybralo se hodně peněz," usmívala se Maxová, která má po dvou dětech úchvatnou postavu.

Tereza Maxová byla hvězdou přehlídky Fashion for Kids
Autor: Pavel Machan

Třetí hvězdou módní show byla Pavlína Němcová, která sice tvrdí, že jí modeling nebaví, ale jak jde o dobrou věc, udělá výjimku. Všechny tři krásky se na mole potkávaly s o generaci mladšími modelkami, ale přesto neměly konkurenci. A tu bohužel nemají ani mezi zbytkem českých modelek.

Pavlína Němcová na mole zářila
Autor: Pavel Machan

Sice se stále většina shoduje, že české ženy jsou nejkrásnější na světě, ale kam se poděly? To, co v posledních letech vidíme na českých přehlídkách, se jen málokdy může nazvat modelkou natož topmodelkou. Samozřejmě jsou výjimky, ale ty u nás vídáme sporadicky. Už jsme se několikrát přesvědčili, že je to dáno tím, že u nás předvádějící modelky místo pohádkové honoráře dostávají almužny. To se pak nesmíme divit, že se modelkám přezdívá věšáky na šaty.

Fotogalerie
12 fotografií