I když Daniela Peštová letos oslavila čtyřicet let, stále patří mezi velmi žádané modelky. "Zatím nemám v úmyslu pověsit modeling na hřebík. Dokud budu dostávat tak zajímavé a prestižní zakázky jako v posledních letech, nevidím důvod, proč skončit. Pro mě je nejdůležitější má rodina, a kdyby má práce s ní nešla skloubit, asi bych skončila. Ale jak vidíte, všechno jde když se chce," tvrdí půvabná maminka třech dětí. S prvním manželem má syna Yanicka a s životním partnerem Paľem Haberou dceru Ellu a syna Paula Henryho.

Daniela Peštová je i ve čtyřeceti na mole úžasná
Daniela Peštová je i ve čtyřeceti na mole úžasná
Autor: Pavel Machan

Na půvabu nic neztratila ani Tereza Maxová, která čtyřicet let oslaví příští rok. "Většinou se na mole objevuji v rámci charity, tak jako tomu bylo i dnes večer v Obecním domě. Jsem ráda, že se šestý ročník charitativní módní přehlídky Fashion for Kids vydařil a vybralo se hodně peněz," usmívala se Maxová, která má po dvou dětech úchvatnou postavu.

Tereza Maxová byla hvězdou přehlídky Fashion for Kids
Tereza Maxová byla hvězdou přehlídky Fashion for Kids
Autor: Pavel Machan

Třetí hvězdou módní show byla Pavlína Němcová, která sice tvrdí, že jí modeling nebaví, ale jak jde o dobrou věc, udělá výjimku. Všechny tři krásky se na mole potkávaly s o generaci mladšími modelkami, ale přesto neměly konkurenci. A tu bohužel nemají ani mezi zbytkem českých modelek.

Pavlína Němcová na mole zářila
Pavlína Němcová na mole zářila
Autor: Pavel Machan

Sice se stále většina shoduje, že české ženy jsou nejkrásnější na světě, ale kam se poděly? To, co v posledních letech vidíme na českých přehlídkách, se jen málokdy může nazvat modelkou natož topmodelkou. Samozřejmě jsou výjimky, ale ty u nás vídáme sporadicky. Už jsme se několikrát přesvědčili, že je to dáno tím, že u nás předvádějící modelky místo pohádkové honoráře dostávají almužny. To se pak nesmíme divit, že se modelkám přezdívá věšáky na šaty.

Fotogalerie
12 fotografií