"Mám osobní trenérku ve fitku a chodím na pilates," prozrazuje Kornová. "Myslím, že je důležité si na sebe udělat čas. Občas chodím na kosmetiku a také je dobré investovat do krémů. Já preferuji krémy na přírodní bázi. Důležité je odpočívat i fyzicky, jít si zaplavat, do sauny. Člověk je potom jak znovuzrozený," dodala bývalá modelka, která využila nabídky ve spa resortu Strom života v lázních Bělohrad.

"Vypnula jsem telefony a relaxovala. Odpočívala jsem na kosmetice, masáži nebo bahenním zábalu. Se synem Filipem jsme plavali nebo odpočívali ve vířivce. Naprostá pohoda," netajila své nadšení herečka, která se nebrání využít služeb plastických chirurgů.

Masáže lávovými kameny jsou fajn
Autor: tree of life

Krátce po porodech syna Filipa a dcery Kristýny si nechala prsa upravit silikonem. "Je moc fajn, že to existuje a dá se toho využít. Pro mě to je jen otázka míry, aby toho nebylo moc a člověk tomu nepropadl. Když se žena udržuje s mírou, tak si myslím, že jsou to úžasné věci," usmívá se Kateřina.

Po drsném rozchodu s policistou Tomášem Rotbauerem, s nímž dokonce plánovala svatbu, momentálně nemá stálého partnera. "Mám dvě děti, jsem zvyklá s nimi žít, ale lásku k životu potřebuji. Přála bych si člověka, který má charakter a za kterého se nebudu stydět," říká Kateřina.

Fotogalerie
5 fotografií