Klepl se opil před vystoupením v pořadu Tomáše Matonohy v Brně. Na dotaz Blesku, zda lituje toho, co způsobil, odpověděl, že se omlouvá, ale že má k pití důvod. „Mám rakovinu plic, tak co proboha chcete?“ napsal v SMS.

Fotogalerie
7 fotografií

Snad si to jen přibarvil

Článek v Blesku četla spousta Kleplových kamarádů. Jsou dílem zděšeni a dílem zprávě nevěří. Alice Bendová, s níž Klepl účinkuje v pořadu Hádej, kdo jsem?, byla zděšená i smutná.

„To není možné. Naposledy jsem s Bobem sice točila v září, ale od té doby jsme se párkrát viděli. Byl veselý a v pohodě,“ řekla herečka Blesku s tím, že si to Bob možná jen přibarvil. „Byla bych šťastná, kdyby si to vymyslel. Věřím tomu, že jen chtěl zamluvit ten trapný incident,“ dodala.

Kleplovi přátelé mají pochybnosti...

Moderátor pořadu, kde Klepl vystupuje, Petr Vondráček byl zjevně překvapený. „Vůbec nic o tom nevím, a netuším, oč jde. Navíc tedy taky nevím, zda tomu vůbec mám věřit,“ přiznal Vondráček Blesku. Stejné pocity sdílí i herečka Jitka Sedláčková. „Jsem v šoku. Je to pro mě rána, protože Bob je pro mě už dlouho něco jako brácha. Doufám proto, že to není úplně pravda,“ řekla Sedláčková.

Pochybnosti o pravdivosti šokujícího tvrzení Bohumila Klepla nemají jen jeho přátelé, kamarádi a kolegové, ale i televize Prima, kde herec účinkuje. „Víme jistě jen, že Bob Klepl opravdu kouří. Ale to je vše. O takhle závažné věci se podle nás nežertuje,“ řekl zdroj z TV Prima.