Adriana Lima v podprsence za dva miliony dolarů
Autor: ČTK

Nádherné spodní prádlo v pestrých barvách předváděly modelky zvučných jmen. Hlavní hvězdou byla brazilská kráska Adriana Lima, která předvedla prádélko ozdobené 3000 bílých diamantů, bledě modrých safírů a oválných topasů v celkové váze 142 karátů. Cena prádla se odhaduje na dva miliony dolarů.

I zezadu vypadá Karolína, která je meminkou ročního syna, dokonale
Autor: EPA

 

 

 

 

 

 

 

 

Na mole nechyběla ani modelka českého původu Karolína Kurková, která je maminkou ročního syna Tobina. Když se její dokonalé tělo zdobené obrovskými pavími pery objevilo na mole, publikum se dostalo do varu. Na první pohled blondýnka se smyslnými rty připomínala bohyni z jiného světa. A ten její zadeček?

 

Všechny modelky, včetně popové star Katy Perry, která svou píseň odzpívala ve fialovém korzetovém body, byly bez punčocháčů nebo šátků. Nadupané dekolty v luxusních podprsenkách, gazelí nohy v botách s jehlovými podpatky a břicha, jež byly ploší než přistávací plocha. Tyhle super krásky o sobě mohou říct, že jsou modelky a ne pouhé věšáky na oblečení.

Topmodelka Karolína Kurková byla hvězdou přehlídky
Autor: EPA

Na přehlídkách Victoria´s Secret se prezentují výhradně ty nejluxusnější výrobky předváděné nejslavnějšími světovými topmodelkami. Ty se zde nazývají "andílci". Mívají totiž často připjatá andělská či jiná křídla, která se stala jedním z hlavních symbolů značky. Letošní přehlídce dominovaly obrovská paví a pštrosí pera.

Fotogalerie
12 fotografií