Pan Hentschel se s Terezou seznámil přes společnou kamarádku a po čtyřměsíční známosti se v květnu 2007 vzali. Nejprve bylo vše ideální, Tereza byla vzornou manželkou a starala se jen o domácnost a manžela. Po nějaké době jí ale zřejmě přestal život domácí puťky bavit.

"Ze začátku vztahu vypadalo všechno růžově, jenže pak se její chování otočilo o 180 stupňů. Začala mě podvádět s několika milenci, kradla mi potají peníze, nevěřil jsem vlastním očím," popisuje vystřízlivění ze zamilovanosti bývalý manžel Terezy.

Fotogalerie
5 fotografií

"To nešlo vydržet. Když jsem řekl, že se chci rozvést, začala mě psychicky vydírat. Dokonce si vymyslela, že jsem ji fyzicky napadl a musel jsem kvůli tomu k výslechu na policii. Naštěstí jsem měl dobré alibi. V době, kdy mělo k útoku dojít, jsem byl na návštěvě u rodičů. Ale i tak jsem s tím měl velké problémy," zoufá si Hentschel, který je rád, že už se s bývalou manželkou nestýká.

Manželé Hentschelovi se rozvedli po roce a půl manželství, ale ještě během trvání sňatku si stačila maminka Tereza pořídit dítě s jiným. Dnes má jednoroční dceru se sedmnáctiletým otcem, který měl dříve problémy se zákonem. Tereza ale nedala dceři příjmení po otci, ale po svém exmanželovi. Reakci Terezy Hentschelové se Blesk.cz nepodařilo získat. Telefon zvedá její matka, která po dotazu Blesk.cz okamžitě zavěsila.