Moderátorka VIP zpráv na Primě má pech! Před dvěma týdny se na ni vykašlal bývalý milenec Ewy Farné (17), muzikant Marcus Tran (25)! Důvod? Už měl dost té mediální masáže, která mu kromě problémů nic jiného nepřinesla.

I když Gavriely věděla, že Tran už delší dobu randí s Ewou, přesto neváhala a sprostě ho sbalila. Zpěvačka naivně a hlavně hodně dlouho věřila Marcusově historce, že Martině jen hlídá děti.

"Marcusovi to náramně vyhovovalo. Slavný byl díky chození s Ewou a s Martinou si užíval skvělý sex. Nikdy neměl v plánu se s Ewou rozejít," tvrdí blízký kamarád exotického muzikanta. Když na něj románek s moderátorkou praskl, musel jít s pravdou ven a postavit se k tomu čelem. Farné bohužel jako poslední došlo, jakého hada si hřála na prsou.

Farna byla úplně na dně!

"Úplně ji to sebralo. Psychicky byla tak na dně, že nemohla vůbec zpívat. Trvalo několik týdnů, než ji její tým dal dohromady," prozradil Blesk.cz zdroj. Celá záležitost se prý dotkla i zpěvaččina objevitele, mecenáše Leška Wronky. Představa, že by jeho zlatá dívenka byla kvůli nějakému kytaristovi na dně a nemohla se naplno věnovat zpívání, ho opravdu vytočila.

"K soukromí Ewy se nebudeme vyjadřovat," odmítla dotaz o vztahu Ewy a Marcuse jakkoliv komentovat manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.

A co na to říká Marcus? "S Ewou jsme prožili těžší období našeho vztahu. Martina mi byla oporou a dál to nechci komentovat," uvedl Tran, který by se rád k Ewě vrátil, ale ta už bohužel nemá zájem. Na to, jak ji před jejími fanoušky zostudil a zradil, asi hned tak rychle nejde. Mladá muzikantka je silně věřící a nevěra je pro ni nepředstavitelnou záležitostí. Což jasně dokazuje i její přání. "Přeji si věrného manžela, tři děti a psa. To je můj životní cíl."

Gavriely zbyly jen oči pro pláč

Když Farna ukončila vztah s Tranem, Gavriely si myslela, že má vyhráno. Neměla. Mladému muzikantovi brzy došlo, jakou blbost udělal. Vztah s Martinou byl všem trnem v oku a nijak mu to nepomáhalo ani v kariéře. Před dvěma týdny se z domku Gavriely odstěhoval do svého bytu.

"Nebudu se k tomu vyjadřovat. Je to moje soukromí," tvrdí stále dokola blondýnka.

Teď je situace taková, že Martina chce Marcuse, ten už nechce ji, ale rád by se vrátil k Ewě, ta ovšem nechce jeho. Opět se ukázalo, že kdo chce víc, nemá nic.

Fotogalerie
7 fotografií